شرکت مزرعه سبز بازرگانان نوگرا به عنوان شاخه کشاورزی هلدینگ بازرگانان نوگرا از سال ۱۳۹۱ فعالیت تخصصی خود را شروع کرده است. گستره جغرافیایی این مجموعه با وجود دفاتر در سوئیس، امارات، ارمنستان و ترکیه مرز های ارتباطی و توزیع تخصصی و هدفمند را در منطقه اروپا، خاورمیانه و آسیا گسترش داده است.
در حال حاضر این شرکت در جهت تامین نیاز های اولیه خوراک دام و طیور  در زمینه واردات ذرت دامی، جو دامی، کنجاله و غیره  فعالیت گسترده ای دارد.
توانمندی این شرکت در ورود به بازار های بین المللی در کنار اعتبار و اعتماد  نزد کشاورزان و تولید کنندگان داخلی سبب گشته است  تا در زمینه صادرات محصولات خود همواره شرکت ما را به عنوان برترین گزینه انتخاب نمایید. از این رو تا کنون محصولاتی اعم از پسته، زعفران، خرما، میوه خشک، رب گوجه فرنگی، لبنیات، نوشیدنی، انواع میوه و سبزیجات به بازارهای  کشور های  خاورمیانه، آسیا، کشور های عربی و حوزه CIS صادر شده است.
این ها بخشی از فعالیت های صورت گرفته توسط گروه تخصصی ما بوده و امکان گسترش همکاری از طریق سرمایه گذری، مشارکت، صادرات محصولات کشاورزی و دامی جدید و مشاوره تخصصی نیزوجود دارد.
فهرست